Гнучкі вентиляційні повітроводи

  • 14 квітня 2021 10:29:17
  • Нема 0
  • Переглядів: 571

Гнучкі вентиляційні повітроводи


Повітроводи - це елементи вентиляційних систем, які забезпечують кондиціонування на виробництвах.

Вони працюють над вчасним видаленням залишків газу, пари чи гарячого повітря. Матеріал повітроводів повинен бути стійким до перепаду тиску і температур.

Компанія Леобудіндустрія пропонує лише якісні повітроводи від провідних виробників!

За матеріалом виготовлення повітроводи можна розділити на кілька типів:

-        загального використання (ПВХ, лютніовініл);

-        термостійкі (тефлон, скловолокно, силікон);

-        абразивостійкі (поліуретан).

 Залежно від особливостей промисловості, ми пропонуємо гнучкі поліуретанові повітроводи, високотемпературні рукава, ПВХ-труби та ін.

Серед вентиляційних систем найбільш ефективними вважають гнучкі повітроводи. Основна перевага у конструкції - їх можна встановити навіть у важкодоступних місцях.  Водночас, ці повітроводи вирізняються доступністю та простотою монтажу, який  займає декілька хвилин. Не менш важливим фактором є зручне транспортування - коефіцієнт стиснення повітроводів 7:1.

 

Гнучкі повітроводи мають вигляд гофрованих труб з металевою спіраллю. Виготовляють їх з високотемпературних матеріалів: скловолокна, лютніовінілу, тефлону тощо. Для додаткової ізоляції, повітроводи огортають рукавом з поліефірних волокон.

 

Асортимент компанії Леобудіндустрія складають вироби різної товщини, діаметру та температуростійкості. Наші фахівці допоможуть підібрати елементи вентиляційних систем згідно з виробничими потребами!

Рукава високотемпературні

Особливості промислових галузей вимагають від вентиляційних систем стійкості до високих температур.

Гарячі випари на хімічних, нафтопереробних, харчових виробництвах часто сягають понад 100 градусів. Високотемпературні рукава - сучасне рішення для установок кондиціонування і вентиляції в таких умовах.

 Які переваги мають високотемпературні рукава:

-        Для їхнього виготовлення використовують гнучкий та еластичний матеріал.

-       Промислові тканини зберігають свої властивості навіть за постійного впливу хімічних та фізичних подразників.

Це й дозволяє використовувати їх на виробництвах вибухонебезпечних речовин чи металургійних заводах, де

температура сягає 1000 ͒ С.

-        Труби додатково армовані сталевою стрічкою, що забезпечує стійкість до пошкоджень абразивними матеріалами.

 Використання таких шлангів є абсолютно безпечним: як з погляду транспортування, так і впливу матеріалів на продукти переміщення. У процесі експлуатації термостійкий матеріал не окислюється й не затримує жодних шкідливих випарів.

 Термостійкі гнучкі повітроводи

Безпека - один із пріоритетів в будь-якій галузі промисловості. Вентиляційні системи відповідають за динамічне транспортування шкідливих випарів, тож повинні бути з якісних матеріалів. Ми пропонуємо термостійкі гнучкі трубопроводи з поліуретану, тефлону, скловолокна. Міцна конструкція, невелика вага, стійкість до зношування та різних кліматичних умов - використання гнучких повітроводів допоможе модернізувати ваше виробництво.

 У сучасних умовах важливо відповідати технічним запитам клієнтів. Наша компанія швидко доставляє зі складу навіть нестандартні розміри повітроводів.

Щоб дізнатися ціни та асортимент, залиште заявку за номером телефону!