Рукав для транспортування зерна та його особливості

 • 01 лютого 2021 12:21:00
 • Нема 0
 • Переглядів: 691

Сучасна промисловість використовує великий спектр сировини для виготовлення повітропроводів та шлангів. Найбільшу популярність мають поліуретанові конструкції, що є необхідними для більшості галузей виробництва. Їх використовують для транспортування майже всіх відомих сипучих, рідких та газоподібних продуктів. Але найчастіше застосовують шланги для зерна, борошна, цукру, насіння тощо. Висока еластичність та стійкість до фізичного впливу роблять рукави незамінними частинами харчової промисловості.

 

Шланги для транспортування зерна: сфера застосування

Основна частина сільськогосподарського обладнання оздоблена повітроводами з поліуретану. Їх використовують як з’єднувальні елементи в техніці з виготовлення круп, злаків, пластівців, борошна та виробів з . Широко застосовують для перекачування комбікормів та зернових культур. Обов’язково встановлюють на елеваторах для транспортування зерна після жнив. Такі конструкції часто використовують у зернопереробних господарствах, а також на харчових підприємствах. Серед безлічі моделей з полівінілхлориду для роботи з абразивними речовинами найбільш підходять матеріали з товщиною стінки від 1 мм. Також для кожного типу обладнання потрібно обирати шланг для зерна з відповідністю певним критеріям.

 • Для переміщення продуктів на невелику відстань (5-10 м) підходять гнучкі матеріали та рукави середньої жорсткості.
 • Для транспортування зерна на далеку відстань варто обирати матеріали з максимальною жорсткістю.
 • Для сіялок використовують вироби з різним ступенем жорсткості: низьким, середнім, високим.

Рукав для транспортування зерна та його особливості

Поліуретановий шланг має високі показники зносостійкості, гнучкості та пластичності.

Саме завдяки цим якостям його можна сміливо застосовувати для перекачування великих об’ємів зерна. Незначна вага робить виріб зручним та практичним під час перевезення та монтажу.

Одна з найважливіших особливостей рукава – це стійкість до атмосферних та механічних факторів. Тобто матеріал не піддається деформаціям навіть під впливом низьких чи високих температур.

Всі вироби виконані з екологічної сировини, тому не виділяють шкідливих для людини речовин. Також не піддаються впливу ультрафіолетових випромінювань.

У складі шлангів для зерна відсутні небезпечні речовини, які здатні вступати в хімічні реакції з харчовими продуктами. Окрім цього, матеріали мають низку інших переваг.

 • Прозорість рукавів, що дає можливість повністю контролювати процес перекачування зерна.
 • Швидке та точне поновлення форми після зняття робочого тиску.
 • Висока стійкість до стирання (в кілька разів більше, ніж у виробів з ПВХ та гуми).
 • Підвищена міцність завдяки внутрішньому армуванню.
 • Стійкість до високого тиску та посиленому навантаженню.

Як обрати рукав для транспортування зерна?

У разі придбання шлангів для харчових сипучих продуктів потрібно відштовхуватись від трьох основних критеріїв:
 1. відстані для перекачування харчових продуктів;
 2. робочого тиску;
 3. типу обладнання.Обираючи певну модель, важливо враховувати її гнучкість та жорсткість. Наприклад, для вакуумних агрегатів оптимальним варіантом є рукав з високою жорсткістю. Те саме правило розповсюджується на випадки, коли потрібно транспортувати зерно на велику відстань. Водночас для оснащення, що працює під тиском, підходять матеріали будь-якої жорсткості.

Якщо цікавлять шланги для транспортування зерна, Ви можете детально вивчити каталог на нашому сайті та обрати оптимальний варіант.