Шланги харчові армовані – сфера застосування, характеристики і як обрати правильно

Харчові армовані рукави в Леобудіндустрія

Армовані харчові промислові шланги в Леобудіндустрія

 

 Процес обробки продуктів передбачає використання техніки та оснащення, що відповідає стандартам якості та гігієни. Рукави для взаємодії з продуктами мають бути не лише міцними та надійними. Вони повинні відповідати санітарним нормам, що регулюють безпеку. Тобто, якщо Ви шукаєте якісні шланги, для харчової промисловості підходять лише ті матеріали, що не вступають в хімічну реакцію з продуктами. Такі товари абсолютно інертні до олив, кислот та спирту.

 

Сфера застосування шланга харчового армованого

В залежності від конкретного призначення вироби виготовляють для наступних цілей.Харчові промислові шланги в інтернет магазині Леобудіндустрія

  • Розфасування рідких, напіврідких та в’язких продуктів, молока, іншої сировини, що потребує стерилізації. Для даної мети використовують харчові рукави з верхньою межею діапазону температур не менше +80оС.
  • Розлив питної води. Тут можна застосувати шланги з верхнім показником температури до +40оС.
  • Перекачування сипучих продуктів: круп, цукру, зерна, борошна. В цьому випадку заведено використовувати напірно-всмоктуючі вироби діаметром 25-125 мм, які наділені антистатичними властивостями.
  • Транспортування алкогольних напоїв. Головна відмінність даної категорії шлангів у адаптованості до взаємодії зі спиртом (до 50%).
  • Санітарна обробка техніки. Підведення гарячої рідини з метою очищення обладнання відбувається за допомогою харчових шлангів з гуми та силікону. Верхній показник температури сягає +100оС.

Шланги (для харчової промисловості) застосовуються під час комплектації медичного оснащення. Також їх часто використовують для подачі риби (рукави діаметром 250-450 мм). Такі вироби характеризуються високою стійкістю до впливу морської солі.

Рукава аромвані харчові для промисловості купити в Леобудіндустрія Шаланги харчові армовані для промисловості в Леобудіндустрія Промислові рукава армовані купити в Леобудіндустрія

Рукав харчовий армований: технічні характеристики

Технічні особливості, насамперед, визначають сферу застосування шлангів.Армовані шланги для харчоваої промисловості в Леобудіндустрії

  • Діапазон температур. Цей показник залежить від типу матеріалу шлангів (ПВХ, поліуретан, гума, силікон). Верхня межа діапазону (до +200оС) зазначає допустимий рівень нагріву без завдання шкоди їх міцності.
  • Робочий тиск. Основна характеристика виробів, яка визначає тип та можливості шлангів. Якщо матеріали чудово витримують навантаження у 10 атмосфер, це рукави високого тиску. Зазвичай ними комплектують промислові насоси, дозатори та іншу потужну техніку.
  • Діаметр всередині. Даний параметр визначає можливість використання харчових шлангів з конкретним типом обладнання. Рукави можуть бути виготовлені з діаметром від 2 до 200 мм.

Інші технічні особливості визначаються призначенням виробів. Так, вони можуть бути оснащеними спіральним армуванням, мати підвищену стійкість до абразивів тощо. Відмінна риса всіх харчових шлангів в тому, що вони не вступають в хімічну реакцію з інгредієнтами. Тому є незамінними під час транспортування косметичних засобів. Також чудово адаптовані для перекачування олив та продуктів, що містять високий відсоток жиру.

Шланги для харчової промисловості аромвані - купити в Леобудіндустрія      Армовані харчові шланги купити в Леобудіндустрія      Армовані харчові шланги для харчової промисловості в Леобудіндустрія

Як правильно обирати харчові шланги?

Для харчової промисловості обирають рукави з високим рівнем герметичності. Вироби мають надійно захищати від потрапляння бруду, пилу, вологи. Сучасні моделі герметизуються через армування гуми та полімерів синтетичним текстилем.

Важливим моментом є відсутність у складі матеріалів токсичних речовин. Про це свідчить наявність сертифікатів відповідності, які видаються лише після проведення маси експериментів з виробами. Наступним критерієм є гладкість внутрішньої поверхні та високий рівень стійкості до впливу високих температур.

Якщо всім вище переліченим факторам відповідають шланги, їх можна сміливо використовувати у харчовому та сільськогосподарському виробництвах.

Харчові шланги Ви можете підібрати в категоріях шланги напірно всмоктуючі та рукава поліуретанові . Або зателефонуйте нам і ми підберемо вам під ваші потреби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *